top of page

Jak stworzyć spersonalizowany i unikatowy trening językowy?

Zaktualizowano: 16 mar 2022

Kluczem do sukcesu przeprowadzenia efektywnego szkolenia językowego jest jego indywidualne dopasowanie do potrzeb klienta. Takie szkolenie nie powinno być oparte na ogólnych metodach nauczania i tematach, które aktualnie są na 'topie'.

Musisz mieć pewność, że wybrane rozwiązanie jest skrojone dla Ciebie i dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb językowych i biznesowych.

Jeśli pracujesz w sferze finansów lub prawa, nie wystarczą Ci podstawowe słówka związane z tymi tematami. Z pewnością chcesz się skupić na węższym słownictwie i tematach, w których faktycznie poruszasz się na co dzień, i o których rozmawiasz ze swoimi klientami, czy współpracownikami.


Program nauczania idealnie skrojony pod klienta, musi uwzględniać jego indywidaulne potrzeby, zainteresowania, procesy nauki i myślenia.


W takim prypadku osobisty coach językowy jest nieocenionym wsparciem. Pomoże zidentyfikować umiejętności i słownictwo niezbędne do używania w codziennej pracy i Twoim obszarze biznesu. Wesprze w pracy nad osobistymi i zewnętrznymi ograniczeniami podczas nauki języka.


Program coachingu językowego opartego na metodzie Neuroalanguage Coaching ® jest usługą premium, którą najchętniej wybierają:

👉 dyrektorzy,

👉 prezesi,

👉 ambitne osoby na stanowiskach managerskich

👉 i eksperci w danej branży,

którzy nie chcą tracic czasu na tradyjną formę nauki od podstaw i o wszystkim. Dla któych liczy się czas i szybkie efekty i którzy chcą się skupić na szlifowaniu tych aspektów, które są potrzebne i najważniejsze w ich codziennej pracy tu i teraz.


Na wstępie stwierdziliśmy, że coaching jezykowy jest inny niż tradycyjne metody nauki i tak jest faktycznie.


Nie jest to program "o wszystkim i dla wszystkich".

Jest spersonalizowany i skupiony na indywidualnych potrzebach, rozwiązujący indywidualne problemy jezykowe, czasowe i logistyczne.

Właśnie dlatego też liczba osób uczących się z coachem jest bardzo ograniczona, ponieważ coach językowy kładzie nacisk na indywidualne metody i przygotowanie się do pracy ze swoim klientem oraz jakościowe rozwiązania.


Coach językowy jest Twoim nawigatorem i wsparaciem w procesie nauki i osiągania osobistych celów językowych, daje Ci narzędzia, które pozwolą Ci wziąć odpowiedzialności za swoją naukę i postępy oraz błyszczeć i rozwijać się w swoim biznesie.


Dziękujemy Ci za odwiedzenie naszego bloga, a jeśli możemy udzielić Ci odpowiedzi na nurtujące Cię pytania odnośnie coachingu językowego, zapraszamy do kontaktu.


19 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Post: Blog2_Post
bottom of page